Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

BOBO FRUT

Lemoniada o smaku Gruszka, jabłko, mięta

Napój BOBO FRUT o smaku gruszkowo-jabłkowo-miętowym to lekka i owocowa propozycja dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci. Produkt można podać maluszkowi np. w gorący dzień. Napój zamknęliśmy w butelce, która w 100% nadaje się do recyclingu.

geminiKup online

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  BOBO FRUT Lemoniada o smaku Gruszka, jabłko, mięta to napój z dodatkiem owoców, które nadają mu smak i aromatem mięty. Napój powstał bez dodatku cukru*. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Spełnia rygorystyczne normy jakościowe żywności dla niemowląt i małych dzieci.

  *Zawiera naturalnie występujące cukry.

  Tabela wartości odżywczych
  Gramatura
  Sposób przygotownia
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj inne produkty z linii Bobo Frut
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Pyszna, orzeźwiająca lemoniada

  Ostatnio dostaliśmy do przetestowania lemoniadę Bobo Frut o smaku gruszka, jabłko i mięta, za co bardzo dziękujemy. Lemoniada przypadła do gustu mojemu synkowi. Podając ją mojemu maluszkowi, mam pewność, że produkt nie zawiera sztucznych barwników, substancji konserwujących oraz cukru i jest dostosowana do wieku mojego dziecka. Lemoniada jest bardzo orzeźwiająca, idealna na upalne dni. Z całego serca polecam.

  Pyszna lemoniada

  Ostatnio mieliśmy okazję przetestować lemoniadę o smaku gruszka, jabłko, mięta, która przypadła do gustu mojemu synkowi, jednak najbardziej polubił lemoniadę o smaku gruszka, malina. Istotne dla mnie jest, że ta lemoniada nie zawiera sztucznych barwników i cukru, natomiast zawiera naturalne owoce.

  LEMONIADA

  LEMONIADA O SMAKU GRUSZKA, JABŁKO, MIĘTA NIEZBYT PRZYPADŁA CÓRCE DO GUSTU. NAJBARDZIEJ SMAKUJE JEJ JEDNAK LEMONIADA O SMAKU GRUSZKA, MALINA. JEDNAK DUŻYM PLUSEM JEST BRAK CUKRU I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW W NAPOJACH.

  Lemoniada

  Lemoniada o smaku Gruszka, jabłko, mięta niezbyt przypadła do gustu mojej córci. Zuzia zdecydowanie woli smaki dwóch pozostałych lemoniad Bobo Frut. Ale może innym maluszkom napój o smaku gruszki, jabłka i mięty będzie smakował. Najważniejsze, że w składzie lemoniad Bobo Frut nie znajdziemy dodanego cukru, barwników czy konserwantów.

  Lemoniada

  Pyszna i orzeźwiająca lemoniada. Wyśmienicie nadaje się na ciepłe dni. Rewelacyjne gasi pragnienie. Brak dodatku cukru. Fajne połączenie owocowych smaków. Na pewno będziemy po nią często sięgać.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.