Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

BOBO FRUT

Lemoniada o smaku Gruszka, jabłko, mięta

Napój BOBO FRUT o smaku gruszkowo-jabłkowo-miętowym to lekka i owocowa propozycja dla niemowląt po 6. miesiącu życia i małych dzieci. Produkt można podać maluszkowi np. w gorący dzień. Napój zamknęliśmy w butelce, która w 100% nadaje się do recyclingu.

geminiKup online

  ODKRYJ ZALETY PRODUKTU

  BOBO FRUT Lemoniada o smaku Gruszka, jabłko, mięta to napój z dodatkiem owoców, które nadają mu smak i aromatem mięty. Napój powstał bez dodatku cukru*. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Spełnia rygorystyczne normy jakościowe żywności dla niemowląt i małych dzieci.

  *Zawiera naturalnie występujące cukry.

  Tabela wartości odżywczych
  Gramatura
  Sposób przygotownia
  Zachowaj zasady bezpieczeństwa
  Poznaj inne produkty z linii Bobo Frut
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Dla nas najlepsza :)

  Ten smak lemoniady najbardziej przypadł do gustu i Synkowi, i mnie. Jak pozostałe dwie z tej serii mają idealny skład, w którym czuć owoce, a nie posłodzone chemiczne dodatki. Na pewno będziemy regularnie kupować :)

  Pyszna, orzeźwiająca lemoniada

  Ostatnio dostaliśmy do przetestowania lemoniadę Bobo Frut o smaku gruszka, jabłko i mięta, za co bardzo dziękujemy. Lemoniada przypadła do gustu mojemu synkowi. Podając ją mojemu maluszkowi, mam pewność, że produkt nie zawiera sztucznych barwników, substancji konserwujących oraz cukru i jest dostosowana do wieku mojego dziecka. Lemoniada jest bardzo orzeźwiająca, idealna na upalne dni. Z całego serca polecam.

  Pyszna lemoniada

  Ostatnio mieliśmy okazję przetestować lemoniadę o smaku gruszka, jabłko, mięta, która przypadła do gustu mojemu synkowi, jednak najbardziej polubił lemoniadę o smaku gruszka, malina. Istotne dla mnie jest, że ta lemoniada nie zawiera sztucznych barwników i cukru, natomiast zawiera naturalne owoce.

  LEMONIADA

  LEMONIADA O SMAKU GRUSZKA, JABŁKO, MIĘTA NIEZBYT PRZYPADŁA CÓRCE DO GUSTU. NAJBARDZIEJ SMAKUJE JEJ JEDNAK LEMONIADA O SMAKU GRUSZKA, MALINA. JEDNAK DUŻYM PLUSEM JEST BRAK CUKRU I SZTUCZNYCH BARWNIKÓW W NAPOJACH.

  Lemoniada

  Lemoniada o smaku Gruszka, jabłko, mięta niezbyt przypadła do gustu mojej córci. Zuzia zdecydowanie woli smaki dwóch pozostałych lemoniad Bobo Frut. Ale może innym maluszkom napój o smaku gruszki, jabłka i mięty będzie smakował. Najważniejsze, że w składzie lemoniad Bobo Frut nie znajdziemy dodanego cukru, barwników czy konserwantów.

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.