Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X

Konkurs Mikołajki

Napisz list do Mikołaja i określ, co chciałabyś od niego otrzymać, a co ułatwiłoby Ci codzienne bycie mamą. Może być to kilogram cierpliwości, dłuższa o dwie godziny doba lub jakiś wygodny gadżet. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Konkurs zakończony. Zobacz listę zwycięzców!

wtorek, 05.12.2017

Imię i NazwiskoMiasto
Gosia C.Gorlice
Piotr S.Wrocław
Aneta B.Rokitki Tczewskie
Iwona S.Skarżysko-Kamienna
Aneta K.Andrychów

 

Zazwyczaj to dzieci przygotowują listy do św. Mikołaja. My o ich napisanie prosimy mamy! Napisz list do Mikołaja i określ, co chciałabyś od niego otrzymać, a co ułatwiłoby Ci codzienne bycie mamą. Może być to kilogram cierpliwości, dłuższa o dwie godziny doba lub jakiś wygodny gadżet. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Najlepsze listy nagrodzimy zestawami 5 zestawami voucherów do Empiku i Smyka, o wartości 100 zł każdy. Na listy czekamy do 15 grudnia!

 

Regulamin konkursu

Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu

 

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

Mamy oceniają tę treść na 5/5

Kasia dokładnie, mam to samo :( dziecko śpi, mama ma wolne i właśnie skończyłam list, a tutaj konkurs zakończony :( napisałam wiadomość na FB z rzutem strony, gdzie widać godzinę i że konkurs na stronie zakończony, trochę mi przykro i smutno....a tyle się napracowałam :(

Punkt 2 regulaminu konkursu Mikołajki mówi: Konkurs trwa od 6 grudnia 2017 od momentu opublikowania podstrony konkursowej na stronie www.zdrowystartwprzyszlosc.pl do 15 grudnia 2017 do godziny 23:59. Więc dlaczego pisze, że został zakończony? Dlaczego przez Państwa błąd mój wysiłek ma pójść ma marne? Proszę się odnieść do mojego maila, którego wysłałam na adres Nestle i organizatora konkursu.

Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.