Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Kaszki Nestlé produkty dla niemowląt i dzieci

Kaszki gryczane Nestlé

Kaszki gryczane Nestlé to wysokiej jakości, pełnowartościowe i pożywne kaszki przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 6. miesiąca życia. Zawierają żelazo, ważne dla rozwoju mózgu dziecka.

Kaszki gryczane Nestlé to wysokiej jakości, pełnowartościowe i pożywne kaszki przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 6. miesiąca życia. Wyprodukowane zostały z nasion gryki, które są źródłem ważnych składników pokarmowych, takich jak węglowodany, a także składników mineralnych, takich jak żelazo i cynk.  

Dobrze sprawdzą się w ramach śniadania, kolacji lub jako forma przekąski. Skład kaszek dostosowany jest do wymagań żywieniowych niemowląt i dzieci aż do 3. roku życia. Każda porcja kaszki Nestlé dostosowana jest do wielkości małego brzuszka, a przy tym zawiera odpowiednią ilość składników odżywczych potrzebnych do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Nowa receptura kaszek zawiera żelazo, ważne dla rozwoju  mózgu dziecka. Jedna porcja kaszki pokrywa aż połowę dziennego zapotrzebowania na ten składnik. Rodzice mogą wybierać zarówno wśród wariantów mlecznych jak i bezmlecznych, owocowych i bez dodatku owoców.

Walory produktu

  • Po 6. miesiącu życia

  • Żelazo ważne dla rozwoju funkcji poznawczych

  • Nie wymagają gotowania

  • Aktywne kultury bakterii Bifidus BL

Czy wiesz, że...?

kaszki-nestle-żelazo

1 porcja kaszki gryczanej Nestlé

dostarcza ponad połowę dziennego zapotrzebowania dziecka na żelazo.

Odkryj nasze produkty
Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.