Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Artykuł - udostępnij
X
kaszki-do-picia-nestle

Kaszki do picia - wygodne rozwiązanie na spacer

(0 opinie)

Planując wyjście z maluchem, warto zabrać ze sobą odpowiednią dla niego przekąskę. Będzie ona dobrym dopełnieniem czasu spędzonego na świeżym powietrzu lub w podróży.

poniedziałek, 03.10.2016

Spacery i podróże to nieodzowny element codziennego życia z dzieckiem, bez względu na porę roku. Nie jest jednak tajemnicą, że zdecydowanie częściej wychodzimy na zewnątrz w okresie wiosennym i letnim, przebywając tam znacznie dłużej niż ma to miejsce w miesiącach jesiennych i zimowych. Planując wyjście z maluchem, warto zabrać ze sobą odpowiednią dla niego przekąskę. Będzie ona dobrym dopełnieniem czasu spędzonego na świeżym powietrzu lub w podróży.

Przekąska przekąsce nierówna
Odpowiednia przekąska na spacer to przekąska, która nie tylko zaspokoi głód malucha, ale też dostarczy wartościowych składników odżywczych i będzie wygodna w użytkowaniu.
Jeśli pora spaceru lub wycieczki zgra się z porą posiłku, warto zapakować uprzednio przygotowany posiłek i podać go dziecku w odpowiednim momencie. Nie zawsze jednak są ku temu warunki (zwłaszcza na wyjazdach), czas lub też istnieje ryzyko, że dany posiłek straci swoją świeżość po godzinie spaceru w pełni słońca. Wtedy też warto skorzystać z gotowych produktów, stworzonych z myślą o najmłodszych, takich jak kaszki do picia.

nestle_kaszka_do_picia

Płynny duet kaszki i mleka, w sam raz na spacer

Dostępne w papierowych kartonikach kaszki do picia to połączenie odżywczych właściwości mleka modyfikowanego i kaszki. Płynna konsystencja produktu zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania w każdej sytuacji - wystarczy przelać kaszkę do butelki lub kubeczka, podać małemu smakoszowi i posiłek gotowy!

mama-z-dzieckiem-na-spacerze

Kaszki dostępne są w 4 wariantach smakowych:

Sami zdecydujcie, który smak ze sobą zabierzecie!

kaszka-do-picia-o-smaku-waniliowym

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego malucha!

  • Zdobywaj wiedzę
  • Korzystaj z narzędzi interaktywnych
  • Testuj produkty
  • Śledź aktualne promocje

Zarejestruj się!

Powiązane tematy
Opinie o artykule

Podziel się opinią

0 opinie