Fruits veggies cartoonish animals

Jakość i smak zamknięte w słoiku

Jakość i smak zamknięte w słoiku

 
Lekcja 7: K jak Konsystencje
Lekcja 7: K jak Konsystencje

W 8. i 9. miesiącu życia dziecka możesz zacząć powoli wprowadzać większe kawałki jedzenia do posiłków (miękkie, gotowane warzywa pokrojone w kostkę, miękki ryż lub pokrojony makaron). Twoje dziecko nie ma jeszcze wszystkich ząbków, ale sobie poradzi! A przy okazji będzie ćwiczyć mięśnie języka, policzków i krtani - tak pomocne w późniejszej nauce mówienia!

Lekcja 8: S jak Smak
Lekcja 8: S jak Smak

Dziecko ma więcej kubków smakowych od Ciebie i co ciekawe – umiejscowione są one nie tylko w buzi, ale też na ustach. Skutkuje to tym, że niemowlę ma inne odczucie smakowe niż dorosły i nie potrzebuje intensywnego przyprawiania potraw – smaki dań są dla niego wystarczająco wyraziste.

Lekcja 9: N jak Nawyki żywieniowe
Lekcja 9: N jak Nawyki żywieniowe

Czy wiesz, że to, czym karmisz swoje dziecko, wpływa na jego nawyki żywieniowe w przyszłości? Jedną z podstawowych zasad kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych u dziecka jest różnorodna dieta. Im więcej produktów pozna i zaakceptuje niemowlak, tym większa szansa na to, że będzie je jadł przedszkolak, a następnie nastolatek i dorosły.

Jakosc

Lekcja 10: J jak Jakość

 

W przypadku żywności dla niemowląt i małych dzieci słowo „jakość” nabiera szczególnego znaczenia, bo brzuszki dzieci są delikatniejsze niż nasze. W trosce o jak najwyższą jakość dań Gerber czuwamy nad procesem produkcji od ziarenka do słoiczka. Wszystko po to, by mieć pewność, że posiłki Gerber są odpowiednio zbilansowane i bezpieczne dla Twojego dziecka. 

Baby girl eating
Produkty Gerber - dania specjalne dla niemowląt i małych dzieci

Rozszerzając dietę dziecka, najlepiej jest wybierać produkty pochodzące ze sprawdzonych źródeł, aby mieć pewność, że są odpowiednie i dostosowane do wieku dziecka.

Dlaczego produkty Gerber mają długi termin przydatności do spożycia?
7 - 8 miesięcy

Dlaczego produkty Gerber mają długi termin przydatności do spożycia?

Zastanawiasz Cię, dlaczego słoiczki dla dzieci Gerber mają długi termin przydatności do spożycia?

Gerber products
Żywność dla dzieci i niemowląt

Podawanie zdrowego jedzenia dla dzieci i niemowląt jest niezwykle ważne. Warto wiedzieć czym się kierować wybierając żywność dla niemowląt i starszych dzieci.

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę