Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber Organic Banan jagoda mleczno-zbożowy

Deserek to sposób, by połączyć w jednym posiłku owoce, produkty mleczne i zboża. Składniki, z których powstał, pochodzą wyłącznie z gospodarstw, w których szanuje się środowisko i naturalne procesy w nim zachodzące. Ich ekologiczna jakość co roku poświadczana jest certyfikatem. Nie dodano do niego cukru – zawiera wyłącznie cukry naturalnie zawarte w organicznych składnikach. 

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online rossmannKup online allegroKup online

po 6. miesiącu

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  Gerber organic tubka

  Rewelacyjne rozwiązanie na deser w każdym miejscu. Bardzo wygodne opakowanie. Wiele smaków do próbowania, mojej córeczce najbardziej smakuje mango ❤️ polecam ❤️

  Gerber Organic Banan jagoda mleczno-zbożowy

  Deser w formie tubki jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Co prawda mój maluszek jeszcze nie potrafi jeść z tubki wiec wyciskamy do kubeczka i jemy łyżeczką. Do niedawna dostawał tylko musy ale deserek banan-jagoda-mleczno-zbożowy okazał się strzałem w dziesiątkę!! Przy ostatniej łyżeczce nadal się oblizywał i czekał na więcej :). Myślę że deserki mleczno-zbożowe zagoszczą w naszym menu na dłużej.

  Deserek

  Super rozwiązanie na spacer lub inne okoliczności gdzie trudniej o krzesełko do karmienia. Prosty skład. Połączenie smaków smakowało mojemu synkowi bardzo!

  banan - jagoda - mleko - zboża

  Fajne połączenie smaków i super skład - bez zbędnych dodatków!

  Pycha

  Dla mojej prawie dwulatki to super pomysł. Deserek nie wyciska się tak łatwo jak te same owocowe co mi bardzo odpowiady,gdyż mamy czyste ubranka po jedzonku. Polecam

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.