Style - produkty

Produkty - udostępnij
X

Gerber

Gerber Leczo z mozzarellą i kluseczkami

Zbilansowane danie obiadowe, bazujące na warzywach (papryka, cukinia, marchew) z dodatkiem delikatnej mozzarelli z mleka krowiego i makaronu. Stworzone z myślą o maluchach po 8. miesiącu życia.

geminiKup online geminiKup online mlekolandia.plKup online olmedKup online rossmannKup online allegroKup online

po 8. miesiącu

  Warto wiedzieć
  Wartość odżywcza i skład produktu
  Dodatkowe informacje
  Mamy oceniają tę treść na 5/5

  :)

  musimy spróbować juz zrobiłam zdjęcie:) jeszcze w sklepie nie widziałam

  *

  Odkąd Klaudia spróbowała leczo, obiadek ten dołączył do jej menu na stałe. Smaczne, sycące danie mimo że bez mięsne. Po za tym dania Gerber nie są doprawiane lecz składniki są dobrane w odpowiedniej proporcji co sprawia, że nie są mdłe jak niektóre dania konkurencji.

  Jestem zaskoczona że dzieci mogą też jeść takie dania! Smaczne i polecam.

  Myślałam, że leczo jest dla dorosłych, ale jak widzialam, że córka zjada je z apetytem, to zmieniłam zdanie. Leczo z mozzarellą i kluseczkami to smaczne danie, tylko buzia po nim jest cała czerwona, ale za to radosna i uśmiechnięta :)

  Moja córka mimo tego że za kilka dni skończy roczek nie ma jeszcze ząbków...dlatego obiadki do dnia dzisiejszego są blendowane. Gerber Leczo z mozzarellą i kluseczkami jest z kawałkami i jak się zaczęło? Pierwszą łyżeczkę córka wypluła na dłoń i zaczęła analizować :) Jednak po chwili otworzyła buzię i krzyczała aamm... Jestem pozytywnie zaskoczona ponieważ do tej pory nie było mowy o jedzeniu czegokolwiek gdzie są kawałki. Z czystym sumieniem polecamy !

  Szukaj

  Nadal nie znalazłaś tego
  Czego szukasz?

  Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.