Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

CSS - kafelki

Article - udostępnij
X
słoiczek_gerber

Dlaczego warto być z nami co najmniej do 3. roku życia malucha?

Zobacz, jak bogaty wybór produktów oferujemy i przekonaj się, że z ich pomocą skomponujesz różnorodny i smaczny jadłospis dla swojego malucha.

poniedziałek, 03.10.2016

Mając na uwadze rozwój umiejętności w zakresie karmienia i zmieniające się potrzeby żywieniowe dzieci, w naszej ofercie rodzice znajdą 3 linie produktowe odpowiednie na różnych etapach rozwoju dziecka i rozszerzania jego diety. Dania każdej z linii są daniami o wysokiej jakości, odpowiednio zbilansowanymi i dostosowanymi do wieku, możliwości trawiennych, umiejętności i potrzeb dziecka.

  • Gerber Moja Pierwsza Łyżeczka –  to linia produktów stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach, które są na etapie rozszerzania diety.
  • Gerber Junior – to linia produktów stworzonych i dostosowana do potrzeb żywieniowych maluchów po 1. roku życia. Pomaga ona wprowadzać dzieci w świat nowych, doroślejszych smaków, zapachów i konsystencji. 
  • Gerber Dania Bezmięsne – to linia posiłków bezmięsnych, które mogą być stosowane wymiennie  z daniami mięsnymi. Wśród produktów tej linii znajdują się zarówno obiadki stanowiące kompletne zbilansowane posiłki, jak również warzywne kremy, które będą świetnym uzupełnieniem diety dziecka o kolejną porcję warzyw w ciągu dnia, nie tylko w porze obiadowej.

Poznaj wszystkie produkty Gerber, a następnie użyj gotowych dań planując menu dla swojego malucha! 

Zobacz, jak bogaty wybór produktów oferujemy i przekonaj się, że z ich pomocą skomponujesz różnorodny i smaczny jadłospis dla swojego malucha. Korzystając z naszych produktów, zadbasz o prawidłowy wzrost i rozwój dziecka na poszczególnych etapach jego życia (począwszy od momentu rozszerzania diety do 3 r. ż.). Serwując dziecku nasze dania możesz mieć pewność, że dostarczasz mu produkt najwyższej jakości, dostosowany do jego wieku, umiejętności karmienia, możliwości jego układu trawiennego i zapotrzebowania żywieniowego.

Czytaj dalej

Dołącz do Programu Nestlé Baby&me

Pozwól nam wspierać Cię naszą wiedzą i doświadczeniem na poszczególnych etapach rozwoju Twojego maluszka!

Mamy oceniają tę treść na 0/5
Szukaj

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.