Deserki owocowo-zbożowe Gerber

rozchodniak_do_deserkow_owocowo-zbozowych_350_x_260_1.png

 

Gerber 

Deserki owocowo-zbożowe Gerber

Z myślą o maluszkach po 8. miesiącu życia przygotowaliśmy deserki owocowo-zbożowe, dzięki którym Twoje dziecko może poznawać nowe smaki. W produktach znajdziesz różne rodzaje zbóż – m.in. owies, pszenicę i grykę oraz owoce: truskawki, maliny, banany, śliwki, mango i gruszki.

Deserki owocowo-zbożowe Gerber to propozycje dla maluszków, które skończyły już 8 miesięcy. Dzięki wyjątkowemu połączeniu składników Twoje dziecko ma szansę poznać smak różnych owoców i zbóż, a rozszerzanie diety może być dzięki temu bardziej różnorodne. Produkty nie wymagają podgrzewania, dlatego można je podawać maluszkowi zarówno w domu, jak i na spacerze czy w trakcie podróży. Wystarczy tylko mieć pod ręką łyżeczkę. Pełną listę produktów z tej kategorii prezentujemy poniżej.

WALORY PRODUKTU

już po 8. miesiącu

 

bez substancji konserwujących i barwników (zgodnie z przepisami prawa)

kompozycja będąca połączeniem zbóż i owoców

 

posiłek dopasowany do wieku i umiejętności jedzenia dziecka

 

CZY WIESZ, ŻE...?

 

Twoje dziecko ma aż 2 razy więcej kubków smakowych niż Ty!

Odkryj nasze produkty
Gerber owsianka

po 8. miesiącu

Gerber „Owsianka” Banany, truskawki i maliny z płatkami owsianymi
5
5/5

Gdy maluszek skończy już 8 miesięcy, możesz zaproponować mu deserek, który jest połączeniem m.in. bananów, truskawek, czarnych porzeczek, malin oraz płatków owsianych. Zgodnie z przepisami prawa produkt nie zawiera substancji konserwujących i barwników. Może się sprawdzić podczas nauki kolejnych smaków.

gruszki mango i trzy zboza

po 8. miesiącu

Gerber Gruszki mango i trzy zboża
5
5/5

Gruszki, mango i trzy zboża to deserek stworzony specjalnie z myślą o niemowlętach po 8. miesiącu życia i małych dzieciach, które kontynuują rozszerzanie diety. Dzięki niemu dziecko może poznać smak aż trzech różnych zbóż – owsa, pszenicy i gryki. Kompozycję dopełnia naturalna słodycz gruszek i mango – przekonaj się, czy Twój maluszek też pokocha to połączenie!

Search icon

Nie znalazłaś/eś potrzebnych informacji?

Wypróbuj naszą wyszukiwarkę