Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Disable brand-stages

Nestlé Junior

Mamy oceniają tę treść na 5/5

Anna

Dostałam do testów batoniki Nestle Junior czarna jagoda. I powiem tak: REWELACJA. Córka z wielkim apetytem sięgała po batoniki. Doskonałe rozwiązanie zarówno na spacerze jak i w domu. Cieszę się, że produkt się u nas sprawdził i już kilkakrotnie od momentu testów kupowałyśmy tą smaczna przekąskę. Dziękujemy za możliwość testowania i czekamy na nowe produkty od Nestle :)

Batonik Nestle Junior

Pyszna i zdrowa przekąska. Mojemu synkowi bardzo smakowały w końcu dwa naraz zjadł i domagał się więcej. Zdecydowanie polecam

Batonik Nestle Junior

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym batonikiem. Na początku pomyślałam, że moje 14 miesięczne dziecko jest za małe na tego typu przekąski, że nie poradzi sobie ze zjedzeniem. Jakie było moje zdziwienie, gdy po dłuższej chwili cały batonik został ze smakiem zjedzony. Produkt ma bardzo fajną konsystencję, nie klei się, nie kruszy. I co warte jest podkreślenia, to bardzo fajny skład. Z czystym sumieniem polecam ten produkt. Mój maluch jest zachwycony.

batonik nestle junior

Fantastyczna przekąska dla malucha na spacer i podróż . polecam wszystkim mamom i ich pociechom :)

Batonik Nestle Junior

Polecam. Przetestowaliśmy i się sprawdziło. Idealna przekąska na spacer gdy dziecko nie chce siedzieć w wózku można zająć go batonikiem który chętnie zje ;)

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.