Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nestlé Jogolino

Karty edukacyjne Yogolino

Baw się z Yogolino! Pobierz i wydrukuj elementy, dzięki którym przemienisz tubkę z deserkiem w dzielnego lwa, wysoką żyrafę albo szybki samochód! Baw się z Twoim maluszkiem, tworząc własne kreacje.

Moc dla dziecka, wygoda dla mamy. Czas na mleczną rewolucję!

Czy wiesz, że duża część maluchów ma w diecie zdecydowanie za mało produktów mlecznych, a przez to także wapnia? Jeśli na widok mleka czy jogurtu także Twój maluch energicznie protestuje, koniecznie wypróbujcie nowe, pachnące owocami deserki Nestlé Yogolino.

Sprawdź opinie Rodziców o nowych deserkach Nestlé Yogolino!

Wygoda to jedna z najczęściej podkreślanych zalet tubek Nestlé Yogolino. Dowiedz się, co Rodzice polubili w naszych deserkach na bazie owoców i jogurtu.

szczęśliwa-mama-karmiąca-dziecko

Co zrobić, jeśli dziecko nie chce pić mleka?

Czy wiesz, że po ukończeniu 6. miesiąca życia dietę dziecka warto wzbogacić w produkty mleczne? Zobacz, na co zwracać uwagę wybierając deserek mleczny dla niemowlaka.

Deserki mleczne dla niemowląt i małych dzieci

Czy wiesz, że maluchy przed ukończeniem 3. roku życia nie są jeszcze gotowe na jedzenie serków i mlecznych deserków przeznaczonych dla starszych dzieci i dorosłych? 

To dlatego odpowiednich dla nich deserków mlecznych należy szukać na półce z produktami dla niemowląt, nie w lodówce!

deserki-mleczno-owocowe-nestle-jogolino
pasteryzacja-deserków-Jogolino

Zobacz, co sprawia, że nasze deserki są tak wyjątkowe

To naturalnie proste. Kliknij i pobierz materiał!

nestle-jogolino-przekąska-na-spacer

Poznaj opinie mam o deserkach mlecznych Jogolino

98%* mam, które testowały Nestlé Jogolino Malina potwierdziło, że produkt smakuje ich maluchom.

*Test przeprowadzony wśród 564 mam z dziećmi powyżej 6. miesiąca życia, które zgłosiły się do badania w programie Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość.

 • Nestlé Yogolino Tubka

  Deserki w tubkach na bazie przetartych owoców i jogurtu to doskonały sposób na zwalczenie mlecznej nudy. Stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Pozwalają prowadzić mleczną zabawę w smaki, zapachy i kolory nie tylko w domu, ale także poza nim!

  Nestlé Mleczne Deserki

  Deserki mleczne o smaku waniliowym i czekoladowym stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Podawane w ramach przekąski lub deserku, uzupełniają dietę dziecka o produkty mleczne.

  Nestlé Jogolino

  Deserki mleczne i mleczno-owocowe, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzięki procesowi pasteryzacji zachowują świeżość poza lodówką, stanowiąc dobrą propozycję przekąski na spacer.

Nestlé Jogolino

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.