Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Nestlé Jogolino

Karty edukacyjne Yogolino

Baw się z Yogolino! Pobierz i wydrukuj elementy, dzięki którym przemienisz tubkę z deserkiem w dzielnego lwa, wysoką żyrafę albo szybki samochód! Baw się z Twoim maluszkiem, tworząc własne kreacje.

Moc dla dziecka, wygoda dla mamy. Czas na mleczną rewolucję!

Czy wiesz, że duża część maluchów ma w diecie zdecydowanie za mało produktów mlecznych, a przez to także wapnia? Jeśli na widok mleka czy jogurtu także Twój maluch energicznie protestuje, koniecznie wypróbujcie nowe, pachnące owocami deserki Nestlé Yogolino.

Sprawdź opinie Rodziców o nowych deserkach Nestlé Yogolino!

Wygoda to jedna z najczęściej podkreślanych zalet tubek Nestlé Yogolino. Dowiedz się, co Rodzice polubili w naszych deserkach na bazie owoców i jogurtu.

szczęśliwa-mama-karmiąca-dziecko

Co zrobić, jeśli dziecko nie chce pić mleka?

Czy wiesz, że po ukończeniu 6. miesiąca życia dietę dziecka warto wzbogacić w produkty mleczne? Zobacz, na co zwracać uwagę wybierając deserek mleczny dla niemowlaka.

Deserki mleczne dla niemowląt i małych dzieci

Czy wiesz, że maluchy przed ukończeniem 3. roku życia nie są jeszcze gotowe na jedzenie serków i mlecznych deserków przeznaczonych dla starszych dzieci i dorosłych? 

To dlatego odpowiednich dla nich deserków mlecznych należy szukać na półce z produktami dla niemowląt, nie w lodówce!

deserki-mleczno-owocowe-nestle-jogolino
pasteryzacja-deserków-Jogolino

Zobacz, co sprawia, że nasze deserki są tak wyjątkowe

To naturalnie proste. Kliknij i pobierz materiał!

nestle-jogolino-przekąska-na-spacer

Poznaj opinie mam o deserkach mlecznych Jogolino

98%* mam, które testowały Nestlé Jogolino Malina potwierdziło, że produkt smakuje ich maluchom.

*Test przeprowadzony wśród 564 mam z dziećmi powyżej 6. miesiąca życia, które zgłosiły się do badania w programie Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość.

 • Nestlé Yogolino Tubka

  Deserki w tubkach na bazie przetartych owoców i jogurtu to doskonały sposób na zwalczenie mlecznej nudy. Stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Pozwalają prowadzić mleczną zabawę w smaki, zapachy i kolory nie tylko w domu, ale także poza nim!

  Nestlé Mleczne Deserki

  Deserki mleczne o smaku waniliowym i czekoladowym stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Podawane w ramach przekąski lub deserku, uzupełniają dietę dziecka o produkty mleczne.

  Nestlé Jogolino

  Deserki mleczne i mleczno-owocowe, stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzięki procesowi pasteryzacji zachowują świeżość poza lodówką, stanowiąc dobrą propozycję przekąski na spacer.

Nestlé Jogolino
Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.