Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Marka - udostępnij
X

Kaszki Nestlé produkty dla niemowląt i dzieci

Małe brzuszki to wielkie potrzeby!

Smak waniliowy – smak dzieciństwa

Zapoznaj swojego maluszka z nowym smakiem kaszek Nestlé.

 

 

Jak dbamy o jakość naszych kaszek?

Wszystkiego dowiesz się czytając ten artykuł!

kaszki-care.jpg

Produkt polecany przez Mamy

98% ankietowanych Mam poleca kaszki Nestlé
* Test przeprowadzony wśród 367 mam, które zgłosiły się do badania w programie Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość".Testy przeprowadzone w sierpniu 2017.


Małe brzuszki to wielkie potrzeby

Każda porcja kaszki Nestle dostosowana jest do wielkości małego brzuszka, a przy tym zawiera odpowiednią ilość składników odżywczych potrzebnych dla prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. 

dziecko-jedzące-z-miseczki.jpg

Produkt polecany przez Mamy

94% Mam, które wzięły udział w teście, chętnie poda swojemu dziecku kaszkę gryczaną Nestlé
*Test przeprowadzony wśród 180 mam z dziećmi w wieku powyżej 6. miesiąca życia, które zgłosiły się do badania w programie „Nestlé Zdrowy Start w Przyszłość".

kaszki-gryczne-Nestle.jpg

Kaszki gryczane - cenne uzupełnienie diety dziecka

Pozwól, by Twoje dziecko poznało smak kaszy gryczanej i skorzystało z jej dobroczynnych właściwości!


rodzice-i-dziecko-w-łanach-zbóż

Kaszki glutenowe i bezglutenowe

Dowiedz się, czym jest gluten i jak wprowadzać go do diety dziecka.

 

miseczka-z-kaszką-dla-niemowląt

Poznaj moc witamin i składników mineralnych w kaszkach Nestlé

Podpowiadamy jak rozpocząć przygodę z poznawaniem pierwszych smaków zbożowych.

Kaszki i kleiki - przygotowywane z myślą o niemowlętach

Zobacz, na co zwracać uwagę wybierając kaszkę dla swojego malucha!

Kaszka do picia - wygodne rozwiązanie na spacer

Planując wyjście z maluchem, warto zabrać ze sobą odpowiednią dla niego przekąskę.

Nasze produkty

 • Nestlé Kleiki

  Kleiki Nestlé to produkty bezglutenowe na bazie ryżu i kukurydzy, stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach, które ukończyły 4. miesiąc życia. Pozwalają łagodnie i bezpiecznie wprowadzać dziecko w świat produktów zbożowych oraz stopniowo przyzwyczajać do nowych, półpłynnych konsystencji.

  kaszki-ryżowe

  Nestlé Kaszki ryżowe bezmleczne

  Jaka kaszka ryżowa bezmleczna będzie najlepsza dla Twojego maleństwa? Poznaj kaszki ryżowe bezmleczne Nestlé i zapewnij swojemu dziecku zdrowy start.

  Nestlé Kaszki mleczno-ryżowe

  Kaszki mleczno-ryżowe Nestlé to pełnowartościowe, bezglutenowe posiłki z dodatkiem różnorodnych owoców lub kakao, dostosowane do wymagań żywieniowych maluszków po 4. miesiącu życia do 3. roku życia.

 • Nestlé Kaszki Dzień Dobry

  Nestlé Kaszki „Dzień Dobry” to linia kaszek na bazie mleka modyfikowanego i zbóż bezglutenowych (ryż, kukurydza), wzbogaconych o różnorodne owoce. Mogą stanowić pełnowartościowy posiłek, który świetnie sprawdzi się w ramach pierwszego śniadania.

  Nestlé Kaszki Dobranoc

  Szukasz najlepszej kaszki na dobranoc dla Twojego maleństwa? Poznaj Nestlé Kaszki Dobranoc i zapewnij swojemu dziecku spokojny sen.

  Kaszki gryczane Nestlé

  Kaszki gryczane Nestlé to wysokiej jakości, pełnowartościowe i pożywne kaszki przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 6. miesiąca życia. Zawierają żelazo, ważne dla rozwoju mózgu dziecka.

 • Nestlé Kaszki Radosny Brzuszek

  Nestlé Kaszki „Radosny Brzuszek” to linia lekkostrawnych kaszek przeznaczonych dla maluchów po 6. miesiącu życia. Ich bazą są zboża, poddane częściowej hydrolizie. Kaszki „Radosny Brzuszek” to także idealny sposób, by przyzwyczajać brzuszek Twojego maluszka do produktów glutenowych.

  Nestlé Kaszki mleczno-pszenne

  Porcja Kaszki Nestlé mleczno-pszennej to pełnowartościowy, sycący posiłek, który łączy w sobie dobrodziejstwo zbóż oraz zalety mleka modyfikowanego. Skład dostosowany jest do wymagań żywieniowych niemowląt po 6. miesiącu życia. Dobrze sprawdzą się na etapie wprowadzania glutenu do diety malucha.

  Nestlé Kaszki mleczne Junior

  Kaszki mleczne JUNIOR to pełnowartościowe posiłki, dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Zawierają większe kawałki różnorodnych owoców i płatków zbożowych, które wspomagają naukę żucia i gryzienia.

 • nestle-kaszki-do-picia

  Nestlé Kaszki do picia

  Nestlé Kaszka do picia to połączenie odżywczych właściwości mleka modyfikowanego i kaszki. Dostępna w poręcznym kartoniku sprawdzi się jako przekąska na spacer!

  przekąski-nestle

  Przekąski

  Przekąski stworzone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci mają delikatny i przyjemny smak. Można je podawać dzieciom w ramach popołudniowego deserku, wspierając rozwój aparatu mowy. Ze względu na swój kształt i teksturę, idealnie sprawdzą się w ramach nauki samodzielnego jedzenia.

  mleka-modyfikowane-nestle-junior

  Mleka modyfikowane Nestlé JUNIOR

  Mleka modyfikowane Nestlé Junior powstały z myślą o dzieciach od 1. i od 2. roku życia, aby zaspokoić ich specyficzne potrzeby żywieniowe w trakcie najbardziej wymagającego etapu w życiu.

Polecane dla Ciebie

Mamy oceniają tę treść na 0/5

Nadal nie znalazłaś tego
Czego szukasz?

Wypróbuj naszą nową wyszukiwarkę. Zawsze znajdziesz tam coś dla siebie.